logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Úspěch florbalistů

Máme "doma" 5. místo z krajského finále ve florbale konaného 30. ledna v nové sportovní hale v Teplicích. Náš tým se utkal se silnou konkurencí z osmi jiných škol, jejichž hráči prošli okresními koly. Naši byli nominováni Asociací školních sportovních klubů pro oblast Ústecka. "Příště budeme lepší,

protože nás snad nebudou pronásledovat nemoci hráčů a tím pádem i nedostatek náhradníků. Možnost regenerace sil prostě chyběla." Tak to vidí učitel tělesné výchovy a trenér našich florbalistů Pavel Cmíral.

Byl to také on, kdo  s kluky po odpolednech natrénoval nezbytnou taktiku. Tímto děkujeme ne jenom jemu ale i celému týmu ve složení: Hasenöhrl Patrik, Rubáš Vítězslav, Krajňák Miroslav, Komorous Kristián, Pešek Zbyněk, Gabriel František a Michálek Petr.