logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Karneval v Benátkách

Ve středu 25.4. 2012 se naše škola oblékla do pestrých barev a netradičních účesů. Nadešel totiž dlouho očekávaný den D, Benátský karneval. Po celé škole se důstojně procházely mnohdy i pobíhaly modely kadeřnic a krejčích, občas se kolem mihl rej masek. Ale nešlo jen o zábavu. Žáci naší školy se utkali v náročných soutěžích s žáky jiných škol Ústeckého kraje. Video z celé akce je ke shlédnutí 30.4. 2012 na www.alfatv.cz.

 

 Kadeřnická soutěž Junior

Účesy byly zhotoveny na téma Benátský karneval a vhodně doplněny vlastnoručně vyrobenou karnevalovou maskou. Nejúspěšnější kadeřnice si převzaly hodnotné ceny přímo z rukou Jany Burdové, nositelky ocenění Nejlepší kadeřník ČR za rok 2011.

Výsledky našich žáků: 2. místo Pavel Dvořák, 3. místo Adriana Urbanová, 4. místo Jana Hamerová

 

Soutěž oboru krejčí

Soutěžící zhotovily pohádkově krásné šaty na téma Šaty z oříšku. Autorky nejlepších modelů si odnesly hezké ceny.

Výsledky našich žákyň: 1. místo Lucie Zeidlová

 

Soutěž oboru grafický design

Naši mladí designéři se předvedli v maskách pro Benátský karneval. Porota ohodnotila masky v tomto pořadí:

1. místo Ďábel, autorka Alexandra Kamišová

2. místo Večernice, autorka Klára Karfusová

3. místo Šachová dáma, autorka Jaroslava Janečková