logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Junior 2019

Vážení, dovolte nám vás co nejsrdečněji pozvat na jubilejní 20. ročník kadeřnické soutěže Junior, která je každoročně spojena s krejčovskou soutěží Slet krásných čarodějnic. Letošním kadeřnickým  tématem se staly "Čtyři živly - oheň, voda, země, vzduch" a žáci oboru krejčí budou soutěžit ve třech kategoriích: "Textilní hračka", "Ze starého nové" a "Z pohádky do pohádky". Tato velkolepá a velmi důležitá akce se pořádá ve středu dne 17. dubna 2019 v budově Střední odborné školy v Litvínově - Hamru.

Těšíme se na setkání s vámi a věříme v originalitu a konkurenceschopnost všech zúčastněných žáků.