logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Junior již za dveřmi

Na 13. dubna se mohou těšit všichni příznivci účesové tvorby. Jako každoročně touto dobou pořádá naše škola Kadeřnickou přehlídku JUNIOR, letos již 17. ročník. Téma soutěže je "Společenské účesy Patricka Camerona". Účast na akci opět přislíbila špička svého oboru paní Jana Burdová, trojnásobná vítězka soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards, nositelka titulu Kadeřnice roku 2008, 2009, 2011 a majitelka prestižního kadeřnického studia. Vítěze či vítězku ocení Zvláštní cenou nesoucí její jméno.V odborné porotě zasednou naši dlouholetí partneři a ambasadoři kadeřnické značky ĽOréal Paris.Role předsedy odborné komise se ujme Mgr. Jan Cigánik a členy poroty dále budou Jaroslava Růžičková a David Sýkora.Soutěžit budou zástupci osmi škol, z toho pět z Ústeckého kraje. Až budou diváci nasyceni krásou společenských účesů, přijde na řadu každoroční soutěž oboru kreječí "Slet krásných čarodějnic". A přilétnou ve sportovním, protože téma zní Sport fashion. Jiří Moravec, majitel předního českého módního ateliéru, dohlédne spolu s Šárkou Rezkovou na kvalitu provedení jednotlivých modelů předváděných na módním molu. Každá taková velká akce musí být řádně nafocena, oslovili jsme proto Jana Tůmu, módního fotografa.