logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Truhlářské služby

Truhláři nabízejí výrobu a opravy nábytku, zabývají se i netypickými kusy. V rámci odborného výcviku uměleckých truhlářů restaurují i historický nábytek.
Provozovnu truhlářských dílen naleznete v samostatné budově napravo od Základní školy Hamr.
Otevírací doba obchodu, kde sjednáte zakázku je každý pracovní den od 7.00 do 14.30. hodin. To je možné i telefonicky na čísle 476 753 436, klapka 31, pan Miroslav Findeis.

Krejčovské služby

Krejčí Vám ušijí na zakázku dámskou letní konfekci (sukně, halenky, kalhoty, šaty, vesty, saka…). Rovněž Vám upraví oděvy (např. délku kalhot, sukně, rukávů) nebo bytový textil.

Protože mezi vybavení krejčovských dílen patří mimo jiné i počítačem řízený vyšívací stroj, můžete si nechat vytvořit strojovou výšivku dle aktuálního vzorníku. 
Příklad cen za poskytnuté krejčovské služby je k nahlédnutí u učitelů odborného výcviku, kteří s Vámi dohodnou na telefonním čísle školy 476 753 436 kapka 33 možnou návštěvu. Obracejte se na paní Elišku Jedinákovou a Jiřinu Tvrzníkovou.

Kadeřnické služby

Kadeřnice a kadeřníci nabízejí občanům dámské, pánské i dětské služby. Například stříhání, vodovou ondulaci, barvení, preparaci, denní i večerní účesy a poradenskou službu.

Můžete se objednat na telefonním čísle 476 753 436, klapka 34. Kontaktujte paní Irenu Ďurčovou. Naše kadeřnictví najdete v hlavní budově školy. Má zvláštní vstup pro zákazníky, který je vlevo od hlavních dveří na konci budovy.

Otevírací doba

Pondělí:
7.30 - 14.30
Úterý:
7.30 - 14.30
Středa:
7.30 - 14.30
Čtvrtek:
7.30 - 14.30
Pátek zavřeno
Prázdniny zavřeno

Čalounické služby

Čalounice a čalouníci nabízejí občanům, ale i firmám především opravy čalouněného nábytku.
Provozovnu čalounických dílen naleznete v samostatné budově napravo od Základní školy Hamr. Je propojená s dílnami truhlářskými.
Otevírací doba obchodu, kde sjednáte zakázku, je každý pracovní den od 7.00 do 14.30. hodin. To je možné i telefonicky na čísle 476 753 436 klapka 30, paní Monika Krajčíková.

Aranžérské služby

Aranžérky nabízejí aranžování výkladních skříní, instalování výstav, výrobu sezónní dekorace a  propagačních prostředků (letáky, vizitky, popisky, cenovky), dále vymalování interiérů pokojů i kanceláří. 
Žáci pracují v rámci smluvní dohody pro soukromé firmy. 
Mohou provádět aranžování výloh na základě smluvně upraveného vztahu v rámci odborné praxe s reklamními agenturami. Vše potřebné vyřídíte na telefonním čísle školy 476 753 436 s paní Ivanou Charamzovou a Janou Čermákovou od pondělí do pátku od 7.00 do 14.30 hodin s výjimkou dní, kdy pracují v terénu.

Default form