logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Mladá designerka z Hamru mezi nejlepšími designery světa

Každoroční mezinárodní soutěže obalového designu Model Young Package se i letos zúčastnili studenti naší školy oboru Grafický design. Soutěž vyhlašuje společnost Model Group a letošním tématem se stal Zážitek z rozbalování.

S radostí konstatujeme, že v konkurenci 666 návrhů ze 66 zemí světa se prosadila naše studentka druhého ročníku LUCIE PLECHAČOVÁ, jejíž práce byla vybrána do TOP 50 návrhů.  Lucii gratulujeme a děkujeme paní Mgr. Kateřině Kotykové za skvělou přípravu.

Na vítězné návrhy se zájemci mohou podívat v Galerii CZECHDESIGN Praha.